HAKKIMIZDA

Atlas Kişisel Koruyucu Donanımlar, 30 yılı aşkın süredir bulunduğu iş güvenliği sektöründe ileri gelen firmalardan biridir. Karaköy Perşembe Pazarı'nda başlayan ticaret serüvenine Perpa Ticaret Merkezi'nde devam etmektedir. Geçmişten bu yana İstanbul'un liman kenti olarak ticaretin en hareketli yeri olan Karaköy'de yıllarca dinamizm ve yenilikçilik içinde yer almış, bu birikimlerini markalaşma üzere kullanmış fakat esnaf ruhundan ve sıcaklığından kaybetmemiştir.

Uzun yıllar iş güvenliği konusunda hizmet vermiş, müşterilerinin ihtiyaçlarını gözlemlemiş ve bu konularda kendini geliştirerek yerli üretime katkı sağlamıştır. Eldiven, ayakkabı, tek kullanımlık tulum, önlük, ameliyat maskesi, toz maskesi, emniyet kemeri, iş elbisesi ve iş ayakkabısı alanında kendi markası ve sertifikasyon çalışmaları ile çalışmalarını sürdürmüştür. Türkiye'de satışa sunulan tek ormancı iş tulumu ve çizmesi ATLAS KKD'de bulunmaktadır. Avrupa ve özellikle Balkan bölgesinde yoğun ihracat faaliyetlerinin yanı sıra işbirlikleri ile kendi markası ile itfaiyeci çizmesini satışa sunmuştur.

Sipariş organizasyonu ve hizmet açısından tüm kurumsal ve bireysel müşterilere tam memnuniyet sağlamayı hedefler. İş güvenliği, koruyucu ekipman, tek kullanımlık ürünler, iş kıyafetleri, iş elbiseleri, iş eldivenleri, iş ayakkabıları, baş koruma ürünleri, baretler, gözlükler, çeşitli başlıklar, kolluklar ve arkalıklar, emniyet kemerleri, cankurtaran halatları, emniyet halatları, boyunluklar ve düşmeyi önleyenler, karabinalar ve kancalar, şantiye malzemeleri, yastıklar, yataklar, personel dolapları, şilteler ve ranzalar, battaniyeler ve nevresim takımları, trafik ürünleri, uyarı işaretleri, uyarı işaretleri, trafik konileri, ayırıcı sınırlayıcılar, uyarı bantları, yansıtıcı bantlar, uyarı şeritleri, güvenlik ekipmanları vb Türkiye ve yurt dışındaki tüm ürünlerinde müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 

ATLAS KİŞİSEL KORUYUCU DONANIMLAR SAN VE TİC LTD ŞTİ

Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:8 No:943 Şişli/İstanbul   

Telefon: +90 212 222 89 23

Fax: +90 212 220 16 80

info@atlaskkd.com

Mobil Telefonu:  +90 506 854 41 17

Mobil Telefonu:  +90 553 004 46 76

Web Adresi : www.atlaskkd.com

Online Alışveriş : www.kkdavm.com

 

Firma Etiket : İş Elbiseleri, iş Kıyafetleri, İş Elbiseleri Perpa, İş güvenliği Malzemeleri, işçi elbiseleri, iş elbiseleri istanbul

 

Krokide göster!